Katalogs

Iespējot filtrus:
Pēc veida
Pēc izmēra
Izgatavots no
Preču zīme

Apakškategorijas

 • Durex prezervatīvi

  Durex prezervatīvi ir pazīstamākie un populārākie prezervatīvi visā pasaulē. Šo prezervatīvu ražošana tika uzsākta jau 1992. gadā, un kopš tā laika tie ir pārspējuši visus pārdošanas rekordus. Uzņēmums prezervatīvu ražošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes izejvielas un īpaši lielu uzmanību pievērš prezervatīvu testēšanai. Durex ir slaveni ar saviem augstajiem kvalitātes standartiem – ja viens no prezervatīviem neiztur pārbaudi, visa to partija netiek izlaista tirgū. Uzņēmumam Durex ir svarīga ne tikai drošība, bet arī abpusēja bauda. Prezervatīvi tiek izgatavoti no īpaši plāna un izturīga lateksa, tāpēc stimulācija un bauda nemazinās. Turklāt Durex bija pirmā kompānija, kas izstrādāja prezervatīvu līniju vīriešiem, kuriem ir svarīgs arī sievietes orgasms. Šie prezervatīvi palēnina ejakulāciju un vairāk stimulē partneri. Durex prezervatīvi internetā, salīdzinājumā ar tirdzniecības centriem vai aptiekām, ir lētāka un praktiskāka izvēle, jo pie mums Durex prezervatīvu cena ir maciņam draudzīgāka, turklāt internetveikalā tiek piedāvāts plašāks prezervatīvu sortiments un tiek garantēta pilnīga konfidencialitāte. Mūsu internetveikalā Durex prezervatīvi maksā lētāk, turklāt tie ir oriģināli un uzticami; mēs tos saņemam tieši no ražotāja, tāpēc saviem klientiem varam piedāvāt labākas cenas un plašu sortimentu, kā arī prezervatīvu izlases, kas sniedz iespēju izmēģināt dažādu veidu prezervatīvus. Lēti Durex prezervatīvi – bauda gan ķermenim, gan naudas maciņam.

 • SKYN prezervatīvi

  SKYN prezervatīvi ir viena populārākajām Lifestyles/Mates prezervatīvu līnijām pasaulē. Lietotājus vilina ne tikai SKYN prezervatīvu cena, bet arī to augstā kvalitāte. Tie ir vieni no plānākajiem un lielāku jutību nodrošinošajiem prezervatīviem – to biezums ir tikai 0,035 mm, tāpēc mīlējoties nav jūtams diskomforts un nesamazinās bauda. SKYN prezervatīvi tiek izgatavoti nevis no lateksa, bet gan no sensoprēna – tas ir īpaši plāns un izturīgs materiāls.  SKYN prezervatīvi ir lieliska izvēle cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret lateksu, un tiem, kurus kaitina ne visai patīkamā lateksa smarža. SKYN prezervatīvi internetā – lieliska izvēle tiem, kas vēlas ietaupīt un izbaudīt drošu seksu. Mēs tirgojam tikai oriģinālo produkciju, kuru saņemam tieši no ražotāja, tāpēc pie mums SKYN prezervatīvi maksā lētāk un atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Lēti SKYN prezervatīvi – maksimāla bauda, bet tiem, kuri vēlas izmēģināt dažādu veidu prezervatīvus, piedāvājam prezervatīvu izlases, kas ļaus izvēlēties jums vistīkamākos prezervatīvus.

 • EXS prezervatīvi

  Ar saviem krāšņajiem un rotaļīgajiem iepakojumiem skatienu piesaistošo EKS prezervatīvu ražošana tika uzsākta jau 1993. gadā Lielbritānijā. Tiklīdz parādījušies tirgū, tie ātri ieguva popularitāti visā Anglijā un pēc tam arī citās valstīs. Lietotājus ir pievilinājusi ne tikai EKS prezervatīvu pievilcīgā cena, bet arī to augstā kvalitāte un lieliskie uzticamības rādītāji. EKS prezervatīvi tiek izgatavoti no izturīga un plāna lateksa, tāpēc neizraisa nekādu diskomfortu un nemazina seksa laikā gūstamo baudu. Turklāt EKS prezervatīvi visā garumā ir ieziesti ar silikona lubrikantu, kas, salīdzinot ar lubrikantiem, kas izstrādāti uz ūdens bāzes, nodrošina labāku slīdēšanu un ilgāk saglabājas, tāpēc ar to var izbaudīt ikvienu seksa minūti. EKS prezervatīvi internetā – tā ir pievilcīgāka cena, pilnīga konfidencialitāte, ātra piegāde līdz pat namdurvīm un krietni vien plašāks sortiments, tāpēc ikviens atradīs sev tīkamus un piemērotu prezervatīvus. Nesat pārliecināti, ko īsti vēlaties? Tādā gadījumā piedāvājam iegādāties prezervatīvu izlases, kas ļauj izmēģināt dažādu veidu prezervatīvus un izvēlēties sev vistīkamākos. Mēs saviem klientiem piedāvājam tikai oriģinālu augstas kvalitātes produkciju, kuru saņemam tieši no ražotāja, tāpēc mūsu internetveikalā EKS prezervatīvi maksā lētāk. Oriģinālie un lētie EKS prezervatīvi ir tieši tas, kas vajadzīgs ikvienam pašpārliecinātam vīrietim!

 • Lifestyles prezervatīvi

  Lifestyles prečzīme astoņdesmitajos gados tika radīta Amerikas Savienotajās Valstīs. Pastāvīgās investīcijas inovatīvās tehnoloģijās un centieni izprast patērētāju vajadzības lētos Lifestyles prezervatīvus ātri padarīja populārus Amerikā, Austrālijā un pēcāk arī Eiropā. Pašlaik šie prezervatīvi ir otri populārākie pasaulē, pirmo vietu atstājot Durex prezervatīviem. Mates/Lifestyles prezervatīvi šādu popularitāti ir iekarojuši ar savu uzticamību un ērtumu. Prezervatīvi tiek izgatavoti no izturīga un plāna lateksa, tāpēc dzimumakta laikā nesamazinās ne stimulācija, ne arī gūstamā bauda. Kāpēc Mates? Starp Mates un Lifestyles var likt vienādības zīmi, jo tie ir tie paši prezervatīvi, tikai paredzēti dažādām valstīm. Lielbritānijā Lifestyles prezervatīvi tiek reklamēti kā Mates, Vācijā – kā Manix u.tml. Pie mums Mates/Lifestyles prezervatīvi maksā lētāk nekā aptiekās, intīmpreču veikalos vai tirdzniecības centros, jo mēs visu oriģinālo produkciju saņemam tieši no ražotāja, tāpēc varam piedāvāt lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Mates/Lifestyles prezervatīvu vilinoša cena, plašs sortiments, ātra piegāde un pilnīga konfidencialitāte ir garantētas. Tiem, kas vēlas izmēģināt dažādus prezervatīvu veidus, piedāvājam prezervatīvu izlases, kas sniegs īpašus piedzīvojumus. Mates/Lifestyles prezervatīvi internetā – pievilcīgā cena maksimālai baudai!

 • Pasante prezervatīvi

  Lielbritānijas prezervatīvu ražošanas uzņēmums Pasante 2000. gadā tika dibināts kā ģimenes uzņēmums. Pasante prezervatīvu pievilcīgā cena un lieliskā kvalitāte ir izpelnījušās lietotāju simpātijas, tāpēc pašlaik Pasante ir visstraujāk augošais prezervatīvu ražošanas uzņēmums Lielbritānijā. Pašlaik Pasante prezervatīvi tiek pārdoti vairāk nekā 20 pasaules valstīs un tiek vērtēti kā vieni no drošākajiem tirgū piedāvātajiem prezervatīviem. To ražošanā tiek izmantotas progresīvas tehnoloģijas un inovatīvi risinājumi, kas ir ļāvuši radīt īpaši plānus un izturīgus lateksa prezervatīvus, kurus lietojot, nemazinās bauda, un kuri iedarbīgi aizsargā no nevēlamas grūtniecības un slimībām, ar kurām iespējams inficēties dzimumakta laikā. Turklāt kompānija Pasante ražo arī stimulējošus, kavējošus, sievišķīgus un dažādu citu veidu prezervatīvus, tāpēc patiešām ir, no kā izvēlēties. Pasante prezervatīvi internetā – tas nozīmē nesalīdzināmi plašāku sortimentu un daudz pievilcīgākas cenas, salīdzinot ar aptiekām, intīmpreču veikaliem vai tirdzniecības centriem. Lēti Pasante prezervatīvi nebūt nozīmē produkcijas zemāku kvalitāti: mēs saviem klientiem piedāvājam tikai oriģinālos prezervatīvus, kurus iegādājamies tieši no ražotāja, tāpēc varam piedāvāt maciņam draudzīgas cenas. Savukārt tiem, kuri vēlas izmēģināt vairāk dažādu veidu prezervatīvus, mēs piedāvājam oriģinālo Pasante prezervatīvu izlases, kas ļaus gūt vēl vairāk baudas un jaunas sajūtas. Pērkot internetā, Pasante prezervatīvi maksā lētāk, kā arī tie ātrāk un vienkāršāk nokļūs pie jums.

 • Skins prezervatīvi

  Skins prezervatīvi, kuru ražošana tika uzsākta 2006. gadā, strauji ieguva popularitāti ne tikai Lielbritānijā, bet arī visā Eiropā. Šādas popularitātes iemesls bija Skins prezervatīvu lieliskā cena un kvalitāte. Prezervatīvi tiek izgatavoti no ļoti rūpīgi izmeklēta augstas kvalitātes plāna lateksa, tāpēc tie piekļaujas dzimumloceklim gluži kā otra āda un nemazina gūstamo baudu. Turklāt Skins prezervatīvi ir īpaši ar to, ka tiem nav visai nepatīkamā un kaitinošā lateksa aromāta. Prezervatīvi ir ieziesti ar maigu un aromātisku silikona lubrikantu, kas nomāc lateksa smaržu, un jūs varat izbaudīt kaislīgu nakti. Silikona lubrikants, ar kuru no augšas līdz apakšai ir ieziesti Skins prezervatīvi, salīdzinot ar citiem uz ūdens bāzes izstrādātajiem lubrikantiem, sniedz vairāk mitruma un labāk aizsargā prezervatīvus no plīšanas pat, ja tie tiek lietoti nepareizi. Skins prezervatīvi internetā – tas nozīmē plašu sortimentu, kurā atradīsiet dažādu veidu oriģinālos prezervatīvus, pilnīgu konfidencialitāti un lielisku cenu, savukārt tiem, kuri vēlas izmēģināt vairākus dažādus Skins prezervatīvu veidus, piedāvājam iegādāties prezervatīvu komplektu. Mūsu internetveikalā Skins prezervatīvi maksā lētāk nekā citās tirdzniecības vietās, jo mēs produkciju saņemam tieši no ražotāja, tāpēc varam piedāvāt labākas cenas. Lēti Skins prezervatīvi – oriģināli un droši prezervatīvi ikviena vajadzībām!

 • Vitalis prezervatīvi

  Vācijā izgatavotie Vitalis prezervatīvi izceļas ar augstu kvalitāti un uzticamību. Šie prezervatīvi īpaši populāri ir savā dzimtenē, taču strauji aug arī to popularitāte citās valstīs. Vitalis prezervatīvi tiek izgatavoti no plāna un izturīga lateksa, tāpēc izceļas ar īpaši augstiem uzticamības rādītājiem, dzimumakta laikā neizraisa diskomfortu un nemazina baudu. Visnotaļ lētie Vitalis prezervatīvi – tas ir vācu kvalitātes standarts, kas noteikti patīkami pārsteigs. Vitalis prezervatīvi internetā – gudra izvēle tiem, kuri meklē pievilcīgu cenas un kvalitātes attiecību. Mūsu internetveikalā Vitalis prezervatīvi maksā lētāk nekā aptiekās, intīmpreču veikalos vai tirdzniecības centros, jo mēs visu oriģinālo produkciju iegādājamies tieši no ražotāja. Plašāks sortiments, lieliska Vitalis prezervatīvu cena, iespēja iegādāties prezervatīvu izlases, ja vēlaties izmēģināt dažādus prezervatīvu veidus, ātra piegāde līdz pat namdurvīm un pilnīga konfidencialitāte – to visu mēs garantējam ikvienam savam klientam.

 • SICO prezervatīvi

  Lētie Sico prezervatīvi tiek ražoti Vācijā jau kopš 1937. gada. 80 gadu ilgā pieredze, pastāvīgās investīcijas modernās tehnoloģijās un inovatīvais redzējums ir palīdzējuši uzņēmumam Sico radīt drošus un uzticamus prezervatīvus, kas izgatavoti no īpaši plāna lateksa, kas dzimumakta laikā nemazina baudu un neizraisa diskomfortu nevienam no partneriem. Sico prezervatīvu lieliskā cena un vācu standartiem atbilstošā kvalitāte patīkami pārsteigs pat visizvēlīgāko pircēju. Sico prezervatīvi internetā – tā ir ātra un ērta piegāde līdz pat namdurvīm, pilnīga konfidencialitāte un uzticamība. Mūsu internetveikalā varat iegādāties oriģinālo produkciju, kuru saņemam tieši no ražotāja, tāpēc šeit oriģinālie Sico prezervatīvi maksā lētāk, tomēr atbilst visaugstākajiem kvalitātes un uzticamības standartiem, savukārt plašais sortiments nodrošina, ka ikviens izvēlēsies sev vispiemērotākos un patīkamākos prezervatīvus. Sico prezervatīvi – baudai bez sekām.

 • Billy Boy prezervatīvi

  Rotaļīgie un lētie Billy Boy prezervatīvi kopš 1990. gada tiek ražoti Vācijā. Līdz pat šim laikam Billy Boy prezervatīvi tiek uzskatīti par Vācijā vispopulārākajiem prezervatīviem! Augstākās kvalitātes vācu standarti un atbildīga attieksme pret izsargāšanās līdzekļiem ir palīdzējusi šim uzņēmumam radīt plānus un izturīgus lateksa prezervatīvus, kuri nemazina baudu dzimumakta laikā un iedarbīgi pasargā no neplānotas grūtniecības vai slimībām, ar kurām iespējams inficēties dzimumakta laikā. Salīdzinot ar citu plaši pazīstamu prezervatīvu ražotāju produkciju, Billy Boy prezervatīvi maksā lētāk, taču ir uzticami un droši, tāpat kā vācu automašīnas. Billy Boy prezervatīvi internetā – lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Mēs tirgojam tikai oriģinālo produkciju, kuru saņemam tieši no ražotāja, tāpēc varam kvalitatīvos un uzticamos prezervatīvus piedāvāt par zemāku cenu. Billy Boy prezervatīvu lieliska cena, ērti norēķini, ātra piegāde un pilnīga konfidencialitāte ir garantēti.

 • Egzo prezervatīvi

  Egzo prezervatīvi – izvēle numur viens tiem, kuri vēlas savu seksuālo dzīvi padarīt daudzkrāsaināku, piedzīvot jaunas sajūtas vai, gluži vienkārši, pārsteigt draugu ar asprātīgu dāvanu vecpuišu ballītē vai citos svētkos. Stimulējošie un lētie EGZO prezervatīvi izceļas ar rotaļīgu izskatu, tie tiek izgatavoti ar dažādiem bumbulīšiem, plūksniņām un adatiņām, kas palīdzēs partnerei gūt spēcīgu orgasmu. Šie prezervatīvi ne tikai nodrošina intensīvu stimulāciju, bet arī ir izgatavoti no augstākās kvalitātes lateksa, ikviens prezervatīvs tiek rūpīgi elektroniski pārbaudīts, tādējādi EGZO prezervatīvi ir droši un uzticami. Šie prezervatīvi nav izmantojami anālajam seksam. EGZO prezervatīvu vilinoša cena, plašs sortiments un lieliska apkalpošana – tas, ko varam piedāvāt ikvienam. Mūsu internetveikalā EGZO prezervatīvi maksā lētāk nekā citās tirdzniecības vietās, jo mēs oriģinālo produkciju iegādājamies tieši no ražotāja.  EGZO prezervatīvi internetā – gudra izvēle tiem, kuri taupa laiku un naudu.

 • Adore prezervatīvi

  Adore prezervatīvi  - angļu ražotāja Pasante Healthcare produkts paredzēts klientiem, kas mēdz iegādāties lētus prezervatīvus. Šiem prezervtīviem nav sava iepakojuma, tie netiek reklamēti, tādēļ to ražošanas izmaksas ir ievērojami zemākas. Tāpēc ja Jums ir aktuāla cena, iesakām izvēlēties Adore prezervatīvus. Zemākā cena, augstākā kvalitāte, tāds ir Adore prezervatīvu sauklis.

 • Condomi prezervatīvi

  Condomi prezervatīvi – vēl viens pierādījums, ka vācieši visās jomās tiecas pēc precīzas pilnības. Šis ir viens no modernākajiem prezervatīvu ražošanas uzņēmumiem pasaulē: pastāvīgās investīcijas inovatīvās tehnoloģijās un zinātniskie pētījumi ir ļāvuši izstrādāt izturīgos un uzticamos Condomi prezervatīvus, kuri izpelnījušies lietotāju simpātijas ne tikai Vācijā, bet arī visā Eiropā. Plāni un droši – tieši tādi ir lētie Condomi prezervatīvi, kas ļauj izbaudīt ikvienu kaisles mirkli, nejūtot diskomfortu. Turklāt šie prezervatīvi ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, jo to ražošanā netiek izmantotas nekādas dzīvnieku izcelsmes vielas. Condomi prezervatīvi internetā – lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Mēs tirgojam tikai oriģinālo produkciju, kuru par konkurētspējīgām cenām iegādājamies tieši no ražotāja, tāpēc varam piedāvāt pircēju maciņam draudzīgas cenas un plašu sortimentu, kas patīkami pārsteigs pat visizvēlīgāko pircēju. Condomi sprezervatīvu pievilcīga cena, ātra piegāde un pilnīga konfidencialitāte ir garantētas. Condomi prezervatīvi lētāk – tā ir bauda bez nevēlamām sekām. 

 • My.Size prezervatīvi

  Standarta prezervatīvu lielums ir piemērots nebūt ne visiem vīriešiem: vieniem tie spiež, citiem ir pārāk īsi vai pārāk gari, tāpēc lielums ir svarīgs. Par to ir padomājis Vācijas prezervatīvu ražotājs R&S Consumer Goods, kas radījis prezervatīvu sēriju My.Size, kas orientēta uz dažādu lielumu prezervatīviem. Šī prezervatīvu līnija piedāvā pat 7 dažādu lielumu prezervatīvus: 47, 49, 53, 57, 60, 64 un 69 mm, tādējādi ikviens atradīs sev atbilstošāko lielumu. Lēti My.Size prezervatīvi – tas nozīmē ne tikai komfortu, bet arī augstu kvalitāti. My Size prezervatīvi tiek izgatavoti no plāna un izturīga lateksa, tāpēc nemazina baudu dzimumakta laikā un uzticami aizsargā no neplānotas grūtniecības vai slimībām, ar kurām iespējams inficēties dzimumakta laikā. My.Size prezervatīvi internetā – ātra un ērta iepirkšanās. Pie mums My.Size prezervatīvi maksā lētāk, jo mēs oriģinālo produkciju par konkurētspējīgām cenām iegādājamies tieši no ražotāja. My.Size prezervatīvu patīkamā cena, plašais sortiments un iespēja iegādāties prezervatīvu izlases palīdzēs ikvienam izvēlēties sev piemērotākā lieluma prezervatīvu maksimālas baudas gūšanai. 

 • One Touch prezervatīvi

  Uzticamie un lētie ONE Touch prezervatīvi, kas tiek izgatavoti Vācijā, patiks cilvēkiem, kuri paši vai kuru partneris ir alerģiski pret lateksu. ONE Touch prezervatīvi tiek izgatavoti no hipoalerģiska lateksa, tāpēc nekairina ādu, kā arī ir īpaši maigi un mīksti. Turklāt prezervatīvi ir ieziesti ar silikona gelu, kas nodrošina labāku slīdamību un ilgāk saglabājas. ONE Touch prezervatīvu vilinošā cena, augstie uzticamības rādītāji un šo prezervatīvu ražošanā izmantotais īpaši plānais latekss sniegs vēl vairāk baudas un ienesīs jaunas nokrāsas jūsu guļamistabā! ONE Touch prezervatīvi internetā ir lieliska izvēle tiem, kuri taupa laiku un naudu. Mūsu internetveikalā oriģinālie ONE Touch prezervatīvi maksā lētāk nekā intīmpreču veikalos, aptiekās vai tirdzniecības centros, jo mēs visu produkciju saņemam tieši no ražotāja, tāpēc varam piedāvāt lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Savukārt tiem, kuri vēlas izmēģināt dažādu veidu prezervatīvus, piedāvājam prezervatīvu izlases, kā arī garantējam ātru piegādi līdz pat namdurvīm un pilnīgu konfidencialitāti.

 • London prezervatīvi

  London prezervatīvi ir visslavenākie un visus pirkšanas rekordus pārspējušie Durex prezervatīvi, tikai paredzēti Lielbritānijas un Vācijas tirgum. Lētie London prezervatīvi tiek izgatavoti no īpaši plāna un izturīga lateksa, tāpēc dzimumakta laikā netraucē gūt baudu. Ar London prezervatīvu jūs jutīsieties, it kā būtu bez tā, un varēsiet izbaudīt ikvienu kaisles mirkli. Turklāt prezervatīvi ir papildus apstrādāti ar lubrikantu, tā nodrošinot pietiekamu mitrumu un dziļāku ievadīšanu. London prezervatīvu vilinošā cena un nevainojamā kvalitāte ļaus baudīt seksu bez jebkādām galvassāpēm! London prezervatīvi internetā ir ideāla izvēle tiem, kas prot novērtēt saprātīgas cenas un lielisku apkalpošanu. Oriģinālo produkciju mēs saņemam tieši no ražotāja, tāpēc varam piedāvāt maciņam draudzīgas cenas un plašu sortimentu, kurā ikviens atradīs sev vistīkamākos prezervatīvus. Pirkt internetā patiešām ir vērts – te London prezervatīvi maksā lētāk, tie ātri tiek piegādāti līdz pat namdurvīm, turklāt tiek garantēta pilnīga konfidencialitāte.

 • ON prezervatīvi

  Uzticamie un lētie ON prezervatīvi tiek izgatavoti Vācijā, tomēr šis prezervatīvu nosaukums nav katram pazīstams, jo prezervatīvu ražošanas uzņēmums R&S Germany galveno uzmanību velta nevis reklāmai, bet gan kvalitātei. Kaut gan ON prezervatīvi maksā lētāk nekā citi prezervatīvu veidi, tomēr uzticamības rādītāju ziņā tie nemaz neatpaliek no populārāko ražotāju produkcijas. ON prezervatīvi tiek izgatavoti no plāna lateksa, tāpēc dzimumakta laikā nesamazinās bauda, ir dabiskas sajūtas, un abi partneri var izbaudīt viens otru. ON prezervatīvi internetā – tas ir ērts iepirkšanās veids, neizejot no mājām. Mēs piedāvājam oriģinālu un kvalitatīvu produkciju, kuru saņemam tieši no ražotāja, pasūtījuma ātru piegādi un pilnīgu konfidencialitāti. Tie, kuri vēlas izmēģināt dažādu veidu prezervatīvus un atrast savu visiecienītāko, var iegādāties prezervatīvu izlasi, kas ļaus piedzīvot īpašas sajūtas. Augsti kvalitātes standarti un zema ON prezervatīvu cena – drošam un neaizmirstamam seksam.

 • Prezervatīvu komplekti

  Izvēlēties atbilstošāko un uzticamāko prezervatīvu nebūt nav tik viegli, kā tas varētu šķist. Dažādi prezervatīvu ražotāji, dažādi prezervatīvu veidi un īpatnības var ievērojami apgrūtināt lēmuma pieņemšanu. Tāpēc Prezervatīvu komplekti ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas izmēģināt dažādu veidu prezervatīvus un atrast sev vistīkamākos. Mūsu internetveikalā jūs atradīsiet vairāku veidu prezervatīvu izlases: gan komplektus, kas izveidoti no dažādu ražotāju prezervatīviem, kam piemīt līdzīgas īpašības, gan arī viena ražotāja dažādu veidu prezervatīvu izlases. Prezervatīvu izlases – tā ir iespēja izmēģināt dažādus prezervatīvus par ievērojami zemāku cenu, jo viena prezervatīva cena, pērkot izlasi, ir zemāka nekā, pērkot atsevišķi. Prezervatīvu komplekti internetā – lieliska cena, ērti norēķini un ātra piegāde. Izbaudiet drošu seksu un nebaidieties eksperimentēt! Visa mūsu tirgojamā produkcija ir oriģināla, mēs to saņemam tieši no ražotājiem, tāpēc garantējam augstāko kvalitāti. 

 • Dažādi prezervatīvi

  Pirkt prezervatīvus internetā ir saprātīga un ekonomiska izvēle. Mēs tirgojam oriģinālo produkciju, kuru iegādājamies tieši no ražotāja, tāpēc varam saviem klientiem piedāvāt lētāk iegādāties dažādu veidu prezervatīvus. Turklāt visi prezervatīvi atbilst augstiem kvalitātes standartiem, tie ir uzticami un droši. Plašais sortiments ir vēl viena priekšrocība, kas patīkami pārsteigs. Internetveikalā jūs atradīsiet arī kvalitatīvus mazāk pazīstamu uzņēmumu ražotus prezervatīvus, dažādu veidu prezervatīvus ar atšķirīgām īpašībām, suvenīru prezervatīvus un vēl daudzus citus: atliks tikai izvēlēties. Mēs garantējam ērtu iepirkšanos, drošus norēķinus, ātru piegādi līdz pat namdurvīm vai citā jūsu norādītā adresē un pilnīgu konfidencialitāti. Dažādi prezervatīvi internetā – lētāk, ātrāk un vienkāršāk.

Rāda 1 - 24 no 142 produktiem
Rāda 1 - 24 no 142 produktiem

Prezervatīvi There are 142 products.

Prezervatīvi - viens no drošākajiem un populārākajiem līdzekļiem, lai novērstu nevēlamu grūtniecību un seksuāli transmisīvās slimības. Izmantojot tos, gan Jūs, gan Jūsu partneris varēs pēc iespējas labāk atslābināties, baudīt katru intimitātes brīdi un neuztraukties par kaislīgas nakts sekām. Prezervatīvi tiešsaistē - lieliska izvēle tiem, kuri vērtē pievilcīgu cenu un kvalitātes attiecību. Mūsu vietnē jūs atradīsiet plašu šo aizsardzības līdzekļu klāstu, lai Jūs varētu apmierināt savas cerības lētāk.

Izvēles iespējas

Pretēji daudziem citiem kontracepcijas līdzekļiem prezervatīviem nav blakusparādību. Turklāt tiem nav nepieciešama ārsta recepte, un varat atrast vairāk nekā 10 dažādu zīmolu un veidu. Viena no populārākajām izvēles iespējām - labi pazīstami prezervatīvu zīmoli, piemēram, kā: Durex, LifeStyles, Skins, EXS, Pasante, Skyn. Pērkot mūsu tiešsaistes veikalā tiek sniegta  iespēja tos iegādāties vienībās vai komplektos.

Mūsdienu tehnoloģijas ir palīdzējušas radīt tādus prezervatīvus, kuri nemazina baudas sajūtu, bet daži pat stiprina to. Šeit jūs atradīsiet stimulāciju stiprinošus, ejakulāciju aizkavējošus, aromatizētus, krāsainus, bagātinātus ar aromātiem. Kā arī – piemērotus anālajam seksam bez lateksa. Prezervatīvi tiešsaistē -  iespēja izmēģināt vairākus un dažādus šīs aizsardzības variantus un atrast, kas Jums visvairāk patīk.

 Kāpēc ir vērts pirkt pie mums?

• Mēs pārdodam prezervatīvus, ko  saņemam tieši no ražotājiem. Tāpēc tie ir ne tikai oriģināli, bet arī augstas kvalitātes. Turklāt prezervatīvi tiek pārdoti par zemāku cenu nekā lielveikalos.

• Mēs  dodam iespēju  Jums izveidot ideāli piemērotu dažādu preču zīmju komplektu. Varat  izvēlēties vēlamo daudzumu individuāli.

• Jo vairāk pirksiet, jo zemāka vienības cena.

• Pērkot tiešsaistē, prezervatīvi ir lētāki ne tikai paša produkta cenas dēļ, bet arī ietaupītā laika dēļ: pasūtījumu piegādāsim  tieši uz Jūsu mājām vai tuvākajā pasta nodaļā.

• Mēs garantējam pilnīgu konfidencialitāti - preces tiek iepakotas tā, lai netiktu izpaustas pakas satura pazīmes. Tātad jums nebūs jākautrējas  no pārdevēja  vai kurjera, kurš piegādā sūtījumu.

Varat izvēlēties saskaņā ar prezervatīvu lielumu, ražotāju vai prezervatīva veidu (no garšas, aromāta, stimulējošiem un  rotaļīgākam seksam). Uzlabojiet savu  seksu, nejūtot bailes no iespējamām sekām un baudiet katru kaisles brīdi. Prezervatīvi tiešsaistē - lēti, ērti un konfidenciāli.