Lubrikanti 

Rāda 1 - 12 no 44 produktiem
Lubrikanti

Lubrikanti -  līdzeklis, kas nepieciešams intensīvākām mīlestības spēlēm un spēcīgākai baudai.  Šis līdzeklis ir nepieciešams arī  izmantojot dažādas seksa rotaļlietas, lai novērstu nepatīkamu maksts sausumu, kas pasliktina attiecību kvalitāti.  Lubrikantiinternetā -  ātra, ērta un ekonomiska izvēle. Mēs piedāvājam plašu šo mitrināšanas līdzekļu klāstu - Jums būs tikai jāizvēlas.

Kāpēc nepieciešams lubrikants?

Vai šaubaties par lubrikantu nepieciešamību? Šeit ir daži svarīgi iemesli, kāpēc jums vajadzētu iegādāties un izmēģināt:

• Viens no biežākajiem prezervatīva plīšanas iemesliem ir lubrikanta vai dabiskā mitruma trūkums. Izmantojot lubrikantu tiek nodrošināta  drošāka, vienmērīgāka berze, kas nozīmīgi samazina prezervatīva bojājuma risku.

• Sievietēm paredzētos lubrikantus ir ieteicams izmantot  grūtniecības laikā, pēc menopauzes. Šajos periodos mainās sieviešu hormonu līdzsvars, kas var izraisīt maksts sausumu.

• Dabiskā mitruma trūkums un sarežģīts uzbudināšanās process var izraisīt partnerei sāpes un lielu diskomfortu. Šo problēmu var  viegli atrisināt ar dažiem pilieniem piemērota lubrikanta.

• Ignorējot maksts sausumu, var rasties infekcijas, sāpīgi gļotādas bojājumi, un seksuālā bauda vairs nebūs patīkama.

• Ja izmantojat seksa rotaļlietas, lubrikants arī ir nepieciešams līdzeklis. Tas palīdz novērst sāpes un nepatīkamu stimulāciju. Šis līdzeklis ir īpaši nepieciešams, ja izmantojat anālās rotaļlietas.

Kā izvēlēties piemērotāko? 

Lubrikanti tiešsaistē - plašāka izvēles iespēja un pievilcīga cena. Tomēr no plašā klāsta var būt sarežģīti izvēlēties. Katalogā  atradīsiet dažus galvenos lubrikantu veidus - anālos, silikona un vaginālos. Varat izmantot  iespēju  iegādāties paraugu - praktiska izvēle, ja vēlaties izmēģināt jauna veida lubrikantu. Sadaļā ir sniegtas dažādas preču zīmes -  Durex, Pasante, Lelo, Eros un citu lubrikantu  zīmoli. Sniedzam padomus, kā izvēlēties Jums piemērotāko.

• Uz ūdens vai silikona bāzes izstrādāti lubrikanti sievietēm var tikt izmantoti kopā  ar prezervatīviem. Tiem, kas dod priekšroku dzimumaktam bez prezervatīva, ieteicams izmantot uz eļļas bāzes izstrādātus mitrinošos līdzekļus. Tos var izmantot arī intīmai masāžai.

• Pievērsiet uzmanību tam, kādam mērķim lubrikants tiks izmantots. Lai dažādotu savu seksuālo dzīvi piedāvajam  izmēģināt ar aromātiem un garšām papildinātus lubrikantus. Katalogā atradīsiet šokolādes, banānu, zemeņu, ķiršu aromāta un garšas līdzekļus, kā arī – sildošus un relaksējošus lubrikantus.

Pasūtītās preces  piegādāsim līdz Jūsu mājas durvīm vai uz citu norādīto vietu. Mēs garantējam konfidencialitāti un pievilcīgas cenas. Neļaujiet, lai seksuālā dzīvē kļūtu rūgta - atgrieziet kaislību, eksperimentējiet ar garšām, aromātiem un piedzīvojiet neaizmirstamu baudu.

Vairāk