Preču piegāde

Pasūtījumus pieņemam 7 dienas nedēļā un izpildām 1–3 darbdienu laikā.

Konfidencialitāte:

Preces mēs nosūtām drošā iepakojumā, lai tās būtu pasargātas no bojājumiem. Pircēja konfidencialitātes nodrošināšanai kā sūtītāja informācija tiek norādīts tikai uzņēmuma nosaukums un adrese (Ltd Deimisa).

Preces tiek piegādātas:

  • Uz "DPD" termināliem:

Preces tiek piegādātas 1–3 darbdienu laikā (ieskaitot sestdienas) un tiek uzglabātas 3 dienas. Piegādes cena ir tikai 1,59 eiro. Ja preču groza cena pārsniegs 25 eiro, preču piegāde būs par brīvu!

  • Uz "Omniva" termināliem:

Preces tiek piegādātas 2–4 darbdienu laikā (ieskaitot sestdienas) un tiek uzglabātas 7 dienas. Piegādes cena ir tikai 1,79 eiro.

  • Uz "Itella" termināliem:

Preces tiek piegādātas 2–3 darbdienu laikā (ieskaitot sestdienas) un tiek uzglabātas 7 dienas. Piegādes cena ir tikai 1,79 eiro. Ja preču groza cena pārsniegs 25 eiro, preču piegāde būs par brīvu!

  • Ar "Omniva" kurjeru:

Tiem, kuri vēlas savu pasūtījumu saņemt pēc iespējas ātrāk, iesakām izmantot mūsu partnera "OMNIVA" kurjera pakalpojumus un pasūtītās preces Lietuvā saņemt jau nākamajā darbdienā pēc pasūtījuma izsūtīšanas. Piegādes cena: 3,29 eiro.

  • Ar "Latvijas pastu":

Tiem, kuri vēlas savu pasūtījumu saņemt vēlamajā pasta nodaļā, piedāvājam "Latvijas pasta" pakalpojumu. Piegādes cena 3,99 eiro. Piegāde 2-4 dienas.

  • Piegāde uz Krieviju, Ukrainu un Baltkrieviju:

          Piegāde parasti notiek 4–8 darba dienu laikā. (ja ar muitu nav problēmu)
          Piegādes izmaksas: 3,99 €

  • Piegāde uz ES valstīm:

            Sūtījums tiks piegādāts ar ierakstītu vietējo pastu uz jebkuru Eiropas Savienības valsti 3–6 dienu laikā.)
            Piegādes izmaksas: 3,99 €

Ja jums ir papildu jautājumi, labprāt uz tiem atbildēsim!
info@prezervativ.lv