Kā likt kondoma tiesības

Pirmais solisPrezervatīvs jālieto tikai tad, ja dzimumloceklis ir pilnā vai daļējā erekcija un pirms dzimumakta ar partneri.
Otrais solis
Uzmanīgi atveriet prezervatīvu iepakojumu. Neaizmirstiet, ka prezervatīvi ir izgatavoti no plānas lateksa, un to var viegli izstiept ar asiem priekšmetiem - nagiem, rotaslietām, zobiem vai tapām.
Ceturtais solis
Sakarā ar konservantu gaisu tā var plīst, tāpēc izspiediet prezervatīvu galvu starp pirkstiem un atstājiet nelielu vietu uz augšu.
Ceturtais solis
Pievieno prezervatīvu pie dzimumlocekļa augšdaļas un aptiniet to visā dzimumlocekļa garumā. Pārliecinieties, vai prezervatīvs ir ievietots neatgrieztā stāvoklī - prezervatīvam jābūt viegli saliekamam.

Jūs esat gatavs! Pārliecinieties, vai prezervatīvs vienmēr ir pieejams. Ja viņš ir vismaz neapmierināts - ietiniet to atpakaļ. Ja prezervatīvs sabruka, neizmantojiet to vēlreiz - sāciet jaunu.
Piektais solis

Pēc ejakulācijas vai tūlīt pēc apstāšanās ņem dzimumlocekli, lai atbrīvotu savu dzimumlocekli, kamēr viņai joprojām ir aizcietējums erekcijā, lai tas nepasliktinātu. Noņemiet prezervatīvu tikai pēc dzimumlocekļa noņemšanas.
Sestais solis

Parādiet, cik atdzist esat, izmetot prezervatīvu. Ielieciet to papīra salvete vai pin un mest to atkritumu tvertnē. Nekavēties pie tualetes vai arī iemīlēties publiskā vietā, uz zemes!

Sieviešu prezervatīvu ievietošana

Pirmais solis

Izpārdot prezervatīvu iepakojumu pēc derīguma termiņa beigām. Izplatiet augšējā labajā stūrī. Esi uzmanīgs, lai nesabojātu prezervatīvu.

Otrais solis

Ārējais gredzens, kas ir lielāks, apkārt vagonu no ārpuses. Mazāks iekšējais gredzens, kas ir slēgts, tiek ievilkts maksts. Viņš atbalsta prezervatīvu iekšā.

Trešais solisSpiediet slēgto iekšējo gredzenu ar pirkstiem tā, lai tas iegūtu iegarenu un šauru formu (kā parādīts attēlā).

Ceturtais solis
Izvēlieties piemērotu un ērtu pozīciju prezervatīvu ievietošanai.
Piektais solis
Viegli piespiediet saspiestu aizvērtu iekšējo gredzenu maksts.
Sestais solisNovietojiet pirkstu uz prezervatīviem, nospiediet, kā jūs varat dziļāk. Ārējais gredzens jāpaliek ārpus maksts. Pārbaudiet, vai prezervatīvs nav savīti. Esi uzmanīgs, lai to nesabojātu.
Septītais solisJa esat pareizi izpildījis visus punktus, jūsu sieviešu prezervatīvs ir gatavs lietošanai.
Astotais solisDzimumakta laikā novirziet partnera zīmuli uz ārējo gredzenu. Pārliecinieties, ka pildspalvveida pilnšļirce atrodas pareizajā stāvoklī un prezervatīva iekšpusē.
Devītais solisLai noņemtu sievietes prezervatīvu, izņemiet to no ārējā gredzena, pagrieziet to pāris reizes un uzmanīgi izvelciet no maksts
Desmitais solisIelieciet prezervatīvu iepakojumā vai salveti un iemest to atkritumu tvertnē. Nekādā gadījumā neizmetiet prezervatīvu vai ievietojiet to tualetē.

Prezervatīvu lietošanas instrukcija Prezervativ.lv