Anālie lubrikanti 

Rāda 1 - 9 no 9 produktiem
Anālie lubrikanti

Anālais sekss var būt ļoti patīkams piedzīvojums, kas raisīs tikai vislabākās emocijas. Taču, lai tā patiešām būtu, ir svarīgi lubrikanti, kas nodrošinās patīkamu slīdēšanu. Speciālie mūsu tirdzniecības vietā piedāvātie anālie lubrikanti ne tikai nodrošina gūstamo baudu, bet sniedz arī komfortu, kas ir tik ļoti vajadzīgs gan homoseksuāliem, gan heteroseksuāliem pāriem. Izvēlieties kvalitāti, kas palīdzēs atklāt rotaļu gultā plašās iespējas!

Anālo lubrikantu piedāvājums

Varam jūs iepriecināt ar ļoti plašu piedāvājumu, kas patiešām atbilst ikviena cilvēka vajadzībām. Piemēram, daži vēlas, lai lubrikants patīkami smaržotu. Tādā gadījumā piedāvājam iepazīties ar aromātisko eļļas lubrikantu bagāto piedāvājumu. Dažiem ir svarīgi, lai lubrikants būtu noteiktā krāsā un, visbeidzot, lai tam būtu arī papildu ārstnieciskas un vēl citas īpašības. Pašlaik tirgū var atrast ļoti plašu līdzekļu izvēli, tāpēc izmēģiniet tos un atklājiet jaunus gultas priekus.

Anālā seksa iespējas

Anālie lubrikanti ir nevis iespēja, bet nepieciešamība. Tikai ar tiem varat būt droši, ka abi partneri seksa laikā patiešām jutīsies ļoti labi un vēlēsies vēl un vēl atkārtot šo baudu, kas ir pieejama ikvienam. Anālais sekss bez lubrikanta var būt ne tikai sāpīgs, bet arī atstāt ilgi mokošas nepatīkamas sekas. Visbeidzot, kāda gan jēga mīlēties, ja nav garantijas, ka izdosies sasniegt orgasmu. Lubrikanti to spēj gandrīz garantēt, tāpēc dodiet sev iespēju izbaudīt tikai vislabākās emocijas

Vairāk