We Vibe Chorus

Recommendations: 9
189.00 ar nodokli

Vairāk informācijas

We-Vibe Chorus Couples Vibrator – atjaunota vislabāk pārdotā “We-Vibe Sync” attālinātas vadības intīmās rotaļlietas (vibratora) versija. Šis vibrators tika izstrādāts, lai to varētu lietot laikā, kad abi partneri mīlējas. Patīkamas sajūtas būs ne vien sievietei, bet arī vīrietim. We Vibe Chorus pāru vibrators stimulē sievietes klitoru un G punktu. Vīrieša dzimumloceklis arī sajūt šīs intīmās rotaļlietas vibrāciju, turklāt papildus šī rotaļlieta tiek spiesta pie sievietes G punkta, lai jūsu partnere sajustu lielāku baudu. We-Vibe pastāvīgi domā par pāru vibratoru pilnveidošanu, kas palīdz piedzīvot jaunas, vēl nepieredzētas sajūtas.

Visu laiku intuitīvākais “We-Vibe®” pāriem paredzētais vibrators – ar regulējamu pielāgošanu, vadāmiem pieskārieniem un brīvroku vibrāciju, kas pacels jūsu intīmo dzīvi gluži jaunā līmenī. Attālinātās vadības pults ļaus atbilstoši jūsu noskaņojumam iestatīt dažādas vibrēšanas funkcijas un intensitāti.

“We-Connect ™” programma sniedz iespēju ļauties kopīgām rotaļām pat, ja atrodaties dažādās pasaules vietās. Atliek tikai lejupielādēt “We-Connect” bezmaksas aplikāciju, lai varētu regulēt savā partnerē esošo rotaļlietu.

We Vibe Chorus ir 100 % ūdensizturīgs, tāpēc to varat izbaudīt pat ūdenī. Izgatavots no cilvēka ķermenim drošā silikona, bez ftalātiem un BPA, kā arī ir izgatavots, neizmantojot lateksu. Izgatavots no zīdaini maiga gluda silikona, kas mīksti un maigi pieskaras jūsu ķermenim.

Greznajā vibratora kārbiņā atrodas:

  • We-Vibe Chorus vibrators pāriem;
  • Attālinātās vadības pults;
  • Statīvs – diskrēta uzlādes un glabāšanas kārba;
  • USB pieslēgšanas/uzlādes vads;
  • We Vibe lubrikanta paraudziņš;
  • Vibratora lietošanas instrukcija.

Īpašības

SertifikātiCE
ZīmolsWe-Vibe
Ražotājs