Icebreaker

Recommendations: 20
45.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Icebreaker (ledlauzis) vibrators pirmajā brīdī var šķist auksts, taču tā šķiet tikai līdz brīdim, kad to ieslēgsiet. Bet pēc ieslēgšanas vairs nevēlēsieties to izslēgt, jo tas jūs tā iekvēlinās un sniegs tādu baudu, ka nepacietīgi gaidīsiet nākamo tikšanos ar šo intīmo rotaļlietu. Vibratoram ir klitora stimulators, kā arī rotējošs pērlīšu gultnis un kustīga galviņa, kas sasniegs visas jūsu jutīgākās vietiņas. Icebreaker vibratora garums ir 19 cm, diametrs 4 cm, un tas ir izgatavots no īpaši mīksta un pieskaroties patīkama gela.

Ja vēl nezināt, kur atrodas jūsu G-punkts, ar šo intīmo rotaļlietu jūs atradīsiet šo mazo, ne ar ko nesalīdzināmo baudas vietiņu. Kopā ar klitora stimulatoru (“zaķīti”) un spēcīgajām vibrācijām “Ice Breaker“ vibrators iegremdēs jūs dziļas spēcīgas baudas jūrā.

Atsevišķās Icebreaker vibratora daļas var regulēt atsevišķi. Tas nozīmē, ka klitora stimulatoru vai kustīgās krellītes varat vadīt un iestatīt tā, lai tās tikai vibrētu vai masētu. Krellīšu grozīšanās ātrumu un griešanās virzienu varēsiet regulēt. Vibrācijas stiprumu arī varēsiet regulēt pēc savas vēlēšanās.

IceBreaker vibrators ir izgatavots no mīkstas, elastīgas gela želejas vielas, tāpēc būs sajūta, ka rokās turat īstu dzimumloceklī. Ierīce iedarbojas ar 4 x AA baterijām. Baterijas vibratora iepakojumā nav iekļautas.

Īpašības

SertifikātiCE
ZīmolsYou2Toys Germany
Ražotājs