Horny Little Devil

Recommendations: 14
5.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Horny Little Devil ir seksuāla rakstura uztura bagātinātājs, paredzēts gan vīriešu, gan un sieviešu libido veicināšanai un izturības palielināšanai. Šis uztura bagātinātājs organismā ātri uzsūcas, tāpēc iedarbība ir jūtama jau pēc 40–50 minūtēm. Līdzsvarotās dabīgās sastāvdaļas izraisa vēlmi mīlēties, kā arī nodrošina maksimālo uzbudinājumu un uztur optimālu dzimumorgānu funkciju. Veicina bagātīgāku asiņu pieplūdi dzimumorgāniem, kas savukārt izraisa spēcīgākas sajūtas. Gan vīriešiem, gan sievietēm pastiprina orgasmu, tāpēc pieredzēsiet spēcīgāku baudu. Parūpējieties, lai šis uztura bagātinātājs vienmēr būtu kopā ar jums, jo nav taču zināms, kad to ievajadzēsies. Horny Little Devil ir neatņemama ballīšu sastāvdaļa.

Lietošana: 1 kapsula jāieņem 45 minūtes pirms vēlamās iedarbības. Nelietojiet vairāk par 2 kapsulām 24 stundu laikā. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Uzdzeriet daudz ūdens. Iedarbība jūtama līdz 12 stundām.

Īpašības

SastāvsL-Arginine HCL: 125mg.; Magnesium Oxide; 37.5mg.; Ascorbic Acid: 50mg.; Maca 10:1 Extract: 500mg.; Ginseng Root: 250mg.; Saw Palmetto: 800 mg.; Fenugreek: 50mg.; L-Selenomethionine; Calcium Pantothenate B5: 6mg.; Zinc Oxide 5mg; Vitamin B12
Ražotājs