Viarect Active + Men-Performance 20 Gab.

Recommendations: 25
29.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Viarect Active + Men-Performance 20 kapsulu iepakojums, kuru iegādājoties, atrisināsiet nepatīkamās problēmas, kas saistītas ar erekcijas un potences traucējumiem. Erekcijas traucējumi rodas gadu gaitā, darba izraisīta stresa dēļ, kā arī, ja organisms ir novājināts un tam trūkst dažādu mikroelementu. Viarect Active – kokteilis vīriešiem; tā sastāvā ir 600 mg devas ar šādām sastāvdaļām: Sibīrijas žeņšeņs, L-arginīns, divdaivu ginka (ginkgo biloba) ekstrakts, Muira puama ekstrakts, zāģzobainās sabalpalmas ekstrakts un tribulis (tribulus terrestris). Tribulis pastiprina jūsu dzimumtieksmi un libido, samazinot cukura un holesterīna daudzumu asinīs, kā arī uztur vīrišķā hormona testosterona izstrādi.

Minētās sastāvdaļas padara šo tieši vīriešiem izstrādāto uztura bagātinātāju īpaši iedarbīgu. “Viarect Active + Men Performance” ir izstrādāts un izgatavots Vācijā pēc visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Vislabākā kvalitāte un droša lietošana.

Pieaugušajiem ieteicams reizi dienā lietot pa vienai kapsulai, uzdzerot glāzi ūdens. Nedrīkst pārsniegt ieteicamo diennakts normu. Ja lietosiet pirms dzimumakta, tas jādara 15 minūtes iepriekš.

Īpašības

ZīmolsNutrics UG. Germany
SastāvsSiberian Ginseng, L-Arginine, Ginkgo Biloba Extract, Muira Puama Extract, Sawmill Palmetto Extract, Tribulus Terrestris, Anti-Hardening Agent (Silica).
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs