V-Activ Man Pure Power caps

Recommendations: 86
20.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

V-Activ Man Pure Power uztura bagātinātājs vīriešiem. Visi zina, cik svarīga ir spēja sasniegt pilnīgu erekciju. Taču pastāvīgā steiga, stress, darbs un vecums bieži vien neļauj izbaudīt pilnvērtīgu dzimumdzīvi. Tas bieži ir par iemeslu kompleksiem vīriešiem, kuri jūtas neizturējuši šo izaicinājumu, un var ietekmēt arī sieviešu labsajūtu, jo viņām šķiet, ka nav savam partnerim pietiekami iekārojams. Šādā situācijā lietojiet pārbaudītu līdzekli, kas palīdzēs pilnībā atrisināt jūsu erekcijas problēmas. Izgatavots no dabīgām sastāvdaļām!

V-ACTIV FOR MEN – populārs vīriešiem paredzēts uztura bagātinātājs erekcijas pastiprināšanai un vīrieša pašsajūtas nodrošināšanai. Šie vīriešiem paredzētie vitamīni spēj iedarbīgi veicināt erekciju un paildzināt dzimumaktu. Tas ir pilnībā drošs, izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Lai gūtu vislabākos rezultātus, stundu pirms dzimumakta izdzeriet vienu kapsulu.

Lietošanas: Vienu kapsulu stundu pirms dzimumakta. Nekošļājiet kapsulas, uzdzeriet tām pilnu glāzi ūdens. Diennakts deva ir ne vairāk kā 2 kapsulas. Nelietojiet kopā ar alkoholu vai kofeīnu!

Īpašības

ZīmolsHOT Productions & Vertriebs GmbH Austria
SastāvsOatoil Extract, Soybean Oil, Humectants: Glycerine; Dried Guarana Extract, Dried Piperine Extract, Emulsifier: Glycerile Monostearate, Emulsifier: Soy Lecithin
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs