Titan Gel Gold

Recommendations: 67
28.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Titan Gel Gold – īpaši vīriešiem izstrādāts gels, kas veicina asinsvadu paplašināšanos vīrišķajos dzimumorgānos un to dziļo audu palielināšanos. Regulāri lietojot šo krēmu, palielinās vīrieša dzimumlocekļa apjoms. Lai gūtu vislabākos rezultātus, ražotājs iesaka līdzās šī krēma lietošanai praktizēt arī vingrinājumus/masāžu un mehāniskas ierīces, kas paredzētas dzimumlocekļa palielināšanai. Šādas ierīces varat iegādāties mūsu internetveikalā – to atradīsiet tam paredzēto preču kategorijās. Tikai regulāra lietošanas dos taustāmus rezultātus.

Titan Gel Gold ir paredzēts lietošanai reizi dienā – ik dienas, īpaši pirms dzimumakta. Paredzēts dzimumlocekļa un sēklinieku ierīvēšanai. Tā kā aktīvās vielas tiek ierīvētas tieši ādā, nevis norītas tabletes veidā, gela iedarbība ir maksimāla.

Ierīvētais krēms tiek absorbēts, tas paplašina vīrieša dzimumlocekļa kavernozos audus un vēnas. Tāpēc palielinās dzimumorgānu apjoms. Šī iedarbība notiek trīs pamatposmos. Pirmais: produkta Titan Gel Gold sastāvā ir piecu veidu ēteriskās eļļas, kas  palielina dzimumlocekļa ādas elastību, kas savukārt ļauj tam vieglāk augt un palielināties. Otrais: produkta sastāvā ir aktīvs pektīns un aminoskābes, kas palīdz palielināt peni. Pektīns veicina šķidrumu un asiņu pieplūdi, kā arī to aizturēšanu dzimumlocekļa kavernozajā ķermenī, bet aminoskābes paplašina asinsvadus. Tādējādi tiek veicināta dzimumlocekļa augšana, bet jūsu erekcija kļūs stingāka, spēcīgāka un ilgāku laiku saglabāsies. Visbeidzot gelā ir arī četri dažādi vīriešu veselībai būtiski svarīgi minerāli – cinks, nātrijs, dzelzs un kalcijs.

Īpašības

Tilpums50 ml
SastāvsCyclopentasiloxane, imethicone, Glyceryl, laurate, Menthol, PEG / PPG-18/18 Dimethicone, Phenoxyethanol, Poloxamer 184, Propylene glycol, Sodium hyaluronate, Sodium hydroxide, Sodium polyacrylate, Succinic acid, Trideceth-6, Verbena flowers/leaf extract,
Ražotājs