Titan Gel

Recommendations: 18
29.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Titan Gel – vīriešiem paredzēts gels, kas pastiprina komforta izjūtu dzimumattiecību laikā. Mitrina dzimumorgānu ādu, pasargā to no jebkāda kairinājuma vai berzes. Šī gela sastāvā esošās vielas veicina asiņu pieplūdi vīrieša dzimumloceklī, tad erekcija kļūst stingrāka un ilgāk saglabājas. Turklāt palielinās arī apjoms, kas ir bezgala svarīgi ikvienam vīrietim. Titan Gel ir jālieto regulāri, 1–2 reizes dienos gaitā. Minimālais kurss ir 6–8 nedēļas. Labākas iedarbības gūšanai iesakām vienlaikus lietot arī uztura bagātinātājus.

Titan Gel lietošana: vajadzīgo daudzumu gela uzspiediet uz dzimumlocekļa un rūpīgi iemasējiet visā dzimumlocekļa garumā. Paredzēts tikai ārējai lietošanai.

Šo gelu var viegli nomazgāt ar siltu ūdeni, tas neatstāj traipus uz apģērba. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Var lietot kā lubrikantu dzimumattiecību laikā. Šis nav kontraceptīvs līdzeklis un nepasargā no grūtniecības vai seksuāli transmisīvajām slimībām.

Oriģināls produkts, izgatavots Krievijā.

Izplatītājs Anglija. (Lielākā daļa pārdevēju tirgo Ķīnā vai Turcijā ražotas kopijas – neļaujiet sevi apkrāpt!)

Īpašības

Tilpums50 ml
SastāvsAqua, Sodium polyacrylate, Dimethicone, Cylopentasiloxane, Trideceth - 6, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, propilene Glycol, Ploloxamer 184, Verbena officinalis, Sodium hyaluronate, Succinic acid, Menthol, Phenoxyethanol, Glyceril laurate.
BāzeŪdens
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs