Sex-Energetikum 50 Plus

Recommendations: 17
20.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Sex-Energetikum 50+ vitamīni vīriešiem, kuriem ir vājināta erekcija, vai ir jūtama vājināta dzimumtieksme pret savu partneri. Gadu gaitā dzimumtieksme jau tā dabiski vājinās, un kur tad vēl stress un darba izraisītais nogurums… Tas viss ļoti ietekmē arī erekcijas kvalitāti, tās ilgumu, stingrumu un kopējo seksuālo pašsajūtu. Veicot šo |Sex-energetikum” dziedināšanu mājas apstākļos, aptuveni pēc divdesmit dienām sajutīsiet ievērojamas izmaiņas. Atjaunosies jūsu seksuālā enerģija, jūs izjutīsiet vēlmi biežāk mīlēties, jūsu erekcija kļūs stingrāka un ilgāka. Jūs atjaunosiet savu vīrišķību un ticību saviem spēkiem. Jūs un jūsu partneris gūsiet daudz vairāk baudas.

Sex-Energetikum 50+ uztura bagātinātājs vīriešiem ir iedarbīgs, ja tiek lietots regulāri ik dienas un tiek lietots vismaz 20 dienas. Izdzeriet 3 tabletes dienā, uzdzerot pilnu glāzi ūdens. Iesakām vēl papildus lietot arī SEX-Energetikum krēmu. Tas maksimāli pastiprinās iedarbību, un jūs gūsiet maksimālo rezultātu.

Īpašības

ZīmolsJoyDivison Germany
SastāvsGuaranas ekstrakts, auzu ekstrakts, kofeīns, želatīns, ķirbju sēklu ekstrakts, DL-alfa-tokoferilacetāts, dzelzs glikonāts, cinka glikonāts, folijskābe, izdalīšanās līdzeklis, taukskābju magnija sāļi, titāna dioksīds.
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs