Penisex 40

Recommendations: 27
18.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Penisex Caps 40 Gab. ir uztura bagātinātājs vīriešiem, kas paredzēts ilgi noturīgai erekcijai, kā arī dzimumtieksmes un kaisles pastiprināšanai. Bieži mēdz gadīties, ka darbs, stress un neveselīgs dzīvesveids ietekmē vīriešu seksuālo veselību. Rodas erekcijas traucējumi un zūd dzimumtieksme. “Penisex“ kapsulas vairāk nekā 30 gadu laikā ir pastāvīgi pilnveidojusi vācu kompānija “Joydivsion”. Šis uztura bagātinātājs vīriešiem ir papildināts ar augu ekstraktiem, vitamīniem un aminoskābēm. Uztura bagātinātājs Penisex ļaus iegūt un izjust lielāku izturību, kā arī seksuālās funkcijas un libido uzlabošanos. Svarīgākās aktīvās vielas: L-arginīns, auzu salmi, tokoferoli, jūras priedes mizas ekstrakts, cinks un C vitamīns.

Produkts ir pārbaudīts klīniskos pētījumos, to ir apstiprinājusi dermatologu asociācija. Penisex lietošana: izdzeriet 3 kapsulas dienā (no rīta, pusdienlaikā un vakarā). Kapsulas norijiet, tām uzdzerot daudz ūdens.

Īpašības

ZīmolsJoyDivison. Germany
SastāvsL-arginine hydrochloride, caffeine, oat extract (avenasativa), ascorbic acid, pine bark extract (pinus pinaster), zinc gluconate, DL-alpha-tocopheryl acetate, folic acid, sodium selenite, chromium chloride
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs