Penis XL tabs 60

Izpārdošana! Penis XL tabs 60
Recommendations: 9
29.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Penis XL 60 tabs – šīs tabletes ir paredzētas vīrieša dzimumorgānu stimulēšanai un erekcijas pastiprināšanai. Šajās unikālajās Penis XL tabletēs ir sabalansēta formula ar rūpīgi izvēlētām sastāvdaļām, kas uztur vīriešu seksuālo aktivitāti. Viena no galvenajām šo tablešu iedarbīgajām sastāvdaļām ir muskatrieksts. Šim augam ir svarīga loma lutropīna (LH) izstrādē organismā – tas ir hormons, kas stimulē testosterona izstrādi vīriešu dzimumorgānos. Augstāks testosterona līmenis dod ieguldījumu fiziskā spēka un izturības, enerģijas un dzimumtieksmes pastiprināšanā. Tas arī pozitīvi ietekmē un erekcijas iestāšanos un noturību. Sibīrijas žeņšeņs palīdz regulēt dzimumhormonu izdalīšanos un uzlabo seksuālo dziņu jeb libido. L-arginīns ir aminoskābe, kas atslābina muskuļus un veicina asiņu pieplūdi vīriešu dzimumorgāniem. Muir Puam sakne uzlabo asinsriti un uzlabo asiņu pieplūdi dzimumloceklī, kas savukārt nozīmē, ka jūsu “draudziņš” iegūs lielāku apjomu. Sabalpalma ir pazīstama ar savu pozitīvo ietekmi uz prostatas pienācīgu funkcionēšanu un seksuālās spējas uzlabošanu. Kalcijs ir elements, kas nepieciešams nervu sistēmas un muskuļu pienācīgai funkcionēšanai.

Penis XL ieteicams lietot ik dienas pa divām tabletēm, uzdzerot tām pietiekami daudz ūdens. Nepārsniedziet ieteicamo diennakts devu! Ņemiet vērā, ka šī produkta sniegtais rezultāts ikvienam var atšķirties atkarībā no ķermeņa audu īpatnībām. Šī uztura bagātinātāja pamatā ir augi, minerālvielas un aminoskābes.

Īpašības

ZīmolsCobeco Pharma. Holand
SastāvsSibīrijas žeņšeņs, kalcijs, L-arginīns, Muira Puam miza, palmu augļi, zemestrīce, maisīšanas līdzeklis: celuloze E460, E470b (taukskābju magnija sāļi), nātrija karboksimetilceluloze E466, stikla glikoze Carna.
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs