Penis XL Duo

Recommendations: 2
29.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Penis XL Duo iepakojumā ir “Penis XL” tabletes, un “Penis XL” krēms. Tā ir brīnišķīga kombinācija, izveidota, lai uzturētu pilnvērtīgu vīrieša seksuālo funkciju un pastiprinātu erekciju. Jūsu erekcija kļūs stingrāka un ilgāk saglabāsies. Sastāvā esošais augs tribulis (Tribulus Terresteris) veicina vīrišķā hormona testosterona izstrādi. Tādējādi jūsu “draudziņš” erekcijas laikā iegūs lielāku apmērus, jo tā sastāvā esošās vielas veicina bagātīgāku asiņu pieplūdi vīrišķajiem dzimumorgāniem. Turklāt, “Penis XL DUO” tabletēs arī ir vairākas aktīvās vielas, kas pastiprina iekāri (vēlmi mīlēties), potenci un libido. “Penis XL” krēms vīrieša dzimumlocekli erekcijas laikā padarīs stiprāku, resnāku un stingrāku.

Šai krēmā ir unikāla dabīgo sastāvdaļu kombinācija, kas stimulē asinsriti un tādējādi uzlabo erekcijas audu funkciju. Krēms “Penis XL” palīdz penim sasniegt maksimālo resnumu, turklāt vienlaikus tas kļūst arī stingrāks un spēcīgāks.

Krēms lietojams 15–20 minūtes pirms dzimumakta, iemasējot ar to dzimumlocekli. Lai pilnībā izjustu šīs kombinācijas iedarbību, ieteicams to lietot vismaz 2 nedēļas.

Sastāvdaļas: “Aqua”, glicerola stearāts, etilheksilstearāts, cetilspirts, mandeļu eļļa, cetostearilspirts, glicerīns, cetilpalmitāts, cetarēts-12, cetarēts-20, “Simmondsia Chinensa”, butyrospermum parkii, fenoksietanols, etilheksiginkers, Trigonella Foenum Greacum ekstrakts, Aloe Barbadensis ekstrakts, citronskābe.

Penis XL tablešu lietošana:

Lietojiet pa 2 tabletēm reizi dienā, uzdzerot ūdeni. Nelietojiet vairāk par 2 tabletēm 24 stundu laikā.

Īpašības

Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs