Penis & Erect 90 Tabs

Recommendations: 14
34.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Penis + Erect 90 Tabs – pastipriniet savu erekciju un palieliniet apjomu. Dubulta iedarbība vienā kapsulā. Penis + Erect uztura bagātinātājs vīriešiem nodrošinās tvirtāku un ilgāku erekciju, kā arī palielinās jūsu “draudziņa” apjomu. Izmeklēto sastāvdaļām komplekts nodrošina labāku asiņu pieplūdi vīrieša dzimumorgāniem un erekcijas audu izplešanos. Šis uztura bagātinātājs arī palīdz regulēt vajadzīgo vīrišķā hormona testosterona līmeni jūsu asinīs. Šīs Penis Plus Erect tabletes vīriešiem ir pilnīgi drošas, lietojamas bez konsultēšanās ar ārstu, lai uzlabotu vīrieša pašpārliecību un izturību. Jau pēc 2–3 nedēļām jūs un jūsu partnere būsiet pārsteigti par acīmredzamiem rezultātiem. Sastāvdaļas – visas tikai augu un dabīgās, nav lietoti nekādi ķīmiskie elementi.

100% ārstniecības augi – 100% dabīgs. Dabīgu sastāvdaļu, tostarp vitamīnu, minerālvielu un olbaltumvielu, maisījums, kas padarīs spilgtāku jūsu seksuālo dzīvi.

Kas var lietot šo uztura bagātinātāju vīriešiem? – Jebkurš vīrietis jebkurā vecumā.

Vai tas ir droši? – Jā, jo šis uztura bagātinātājs ir izgatavots 100 % no ārstniecības un citiem iedarbīgiem augiem un tajā nav nekādu ķīmisku vielu, bet tikai dabīgās sastāvdaļas. Protams, tāpat kā citi vitamīni, arī Penis + Erect vitamīni ir jālieto piesardzīgi, īpaši, ja jums ir augsts asinsspiediens.

Vai patiešām iedarbīgs?

Pēc vienu vai divas nedēļas ilgas “Penis & Erect” uztura bagātinātāja lietošanas jūs ievērosiet, ka erekcija ir kļuvusi stingrāka un noturīgāka. Uzreiz gan iedarbību nejutīsiet, jo šis nav ķīmisks medikaments un tam nav arī minēto produktu blakusiedarbības, un tieši ar to tas ir īpašs.

Deva

Lietojiet 2 kapsulas uzreiz, uzdzerot pilnu glāzi ūdens, vai pa vienai kapsulai 3 reizes dienā (brokastīs, pirms pusdienām un pusdienlaikā). Nepārsniedziet ieteicamo devu.

Īpašības

ZīmolsCobeco Pharma Holand
SastāvsCalcium, L-Arginine, Siberian ginseng(eleutherococcus senticosus). Muira Puama (Ptychopetalum Olacoides). Saw Palmetto (Serenoa Repens). Tribulus Terrestris (Burra Gokhru). Horny Goat Weed, Cellulose. Corscarmellose Sodium. Magnesium Stereate. Silica.
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs