Penimax 60 tabs

Recommendations: 65
34.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

PENIMAX 60 tabs ir produkts, ko izstrādājusi kompānija LAVETRA – viens no populārākajiem ražotājiem, kas piegādā produktus seksuālās efektivitātes un dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai. Produkta sastāvdaļas uzlabo asiņu pieplūdi vīrieša penī, palielina dzimumlocekļa kavernozo šūnu absorbcijas spēju, uzlabo asinsriti un pakāpeniski palielina dzimumlocekļa iekšējo audu apjomu. Līdz ar to palielinās dzimumlocekļa apjoms un tiek nodrošināta atbilstoša nervu sistēmas funkcionēšana, tostarp nervu šķiedru darbība, no kā savukārt ir atkarīga erekcija – tās stiprums un noturība.

Uztura bagātinātājs vīriešiem PENIMAX papildina vīriešu uzturu ar L-arginīnu, kalciju un augu sastāvdaļām. Kalcijs gādā par muskuļu pienācīgu funkcionēšanu un veicina pareizu enerģijas apmaiņu. Līdzekļa sastāvā esošais augs tribulis (Tribulus terresteris) ir pazīstams kā līdzeklis vīrišķā hormona (testosterona) daudzuma palielināšanai asinīs, un tas palīdzēs ikvienam vīrietim justies enerģijas pilnam gan gultā, gan ikdienas dzīvē.

  • Uztur dzimumfunkciju un palielina izturību
  • Uzlabo hormonu (testosterona) darbību
  • Pastiprina seksuālās spējas (erekciju)
  • Veicina dzimumtieksmi. 

Īpašības

ZīmolsCobeco Pharma Manufacturing BV. Holand
SastāvsSiberian ginseng / 400mg; Calcium / 210mg (26% ZDS *); L-arginine / 200mg; Muira puama bark extract / 150mg; Sabal palm / 100mg; Ground Mushroom / 100mg; Tribulus terresteris
Ražotājs Cobeco Pharma