FIVE Fast Acting Food Supplement

Recommendations: 14
11.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

FIVE – īpaši ātras iedarbības uztura bagātinātājs vīriešiem, kuri vēlas pastiprināt savu erekciju. 2012. gadā izstrādātais uztura bagātinātājs ir ieguvis popularitāti savas unikālās un īpaši ātrās uzsūkšanās funkcijas dēļ. 5 minūtes, un jūsu erekcija kļūs stingra un ilgnoturīga. Ja jums ir vajadzīga ātra iedarbība šeit un tagad, un ja jums nav vai nebija iespēja pirms stundas ieņemt parasto kapsulu, šīs FIVE ātras iedarbības tabletes ir jūsu izvēle Nr. 1.

FIVE Fast Acting Food Supplement tabletes iedarbosies ievērojami ātrāk nekā parastās kapsulas. Ir tikai 5–10 minūtes pirms dzimumakta jāpaliek zem mēles viena kapsula, un jau tūdaļ sajutīsiet, ka jūsu “draudziņš” ir sagatavojies ilgai baudai.

Five erekcijas tablešu lietošana: izdzeriet ne vairāk kā 1 tableti 24 stundu laikā. Šīs tabletes nedrīkst sakost vai norīt, tās ir jātur zem mēles, līdz izkūst un to sastāvs uzsūksies jūsu asinīs.

Īpašības

SastāvsRadix Astragali Sinensis: 48.5mg; Cortex Cinnamomi: 19mg; Radix Ginseng: 16.3mg; Turnera Diffusa: 13.6mg; Angelica: 11.8mg; Amylum: 50m; Pineapple Extract: .8mg
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs