Erecta Vit Erection Stimulator

Recommendations: 14
9.39 ar nodokli

Vairāk informācijas

ErectaVit Erection Stimulator ātras iedarbības uztura bagātinātājs vīriešiem, kuriem ir erekcijas un potences problēmas. Erekcijas kapsulas ir izgatavotas no vitamīniem, augiem, aminoskābēm un daudzām dabīgām vielām. Pienācīgi un atbildīgi lietojot, tās stimulē asiņu pieplūdi dzimumlocekļa erekcijas audos. Tikai divas kapsulas dienā palīdzēs pieredzēt labāku erekciju, turklāt pēc ilgākas lietošanas vīrieša dzimumloceklis kļūst resnāks. Lietojot ErectaVit uztura bagātinātāju vīriešiem, tiks regulēts vīrišķā hormona līmenis asinīs, tāpēc izjutīsiet dzimumtieksmi arī, ja tā noteiktu iemeslu dēļ bija zudusi. Uzlabosies arī kopējā pašsajūta, jūs jutīsieties enerģiskāks.

ErectaVit lietošana: izdzeriet vienu vai divas kapsulas aptuveni stundu pirms dzimumakta. Ieteicams sākt ar vienu kapsulu, jo dažiem pilnīgi pietiek ar vienu, bet citiem ir vajadzīgas divas kapsulas. Tas atkarīgs no jūsu erekcijas disfunkcijas vai noguruma pakāpes.

Īpašības

ZīmolsHaerbalcare. Holand
SastāvsL-arginine; Tribulus Terrestris extract, Schizandra berry extract, Lepidium Meyenii extract, Vitamin B3 (niacin), NE, Vitamins B6 (pyridoxine Hcl).
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs