Doc Hammer Pop Master 24

Recommendations: 84
34.39 ar nodokli

Vairāk informācijas

Doc Hammer Pop Master 24 gab. uztura bagātinātājs vīriešiem ir izstrādāts īpaši priekš tiem, kuri vēlas kvalitatīvu, ilgstošu un biežu seksu. Šis uztura bagātinātājs sniegs vairāk enerģijas un ļaus pieredzēt daudz intensīvāku un kvalitatīvāku orgasmu. Līdzās izturībai un enerģijai seksa laikā ļoti svarīga ir arī atjaunošanās. “Doc Hammer” būs lieliski piemērots arī, ja vēlaties, lai jūsu “draudziņš”, jums mīlējoties, ilgi būtu tvirts un stingrs! Šīs brīnišķīgās Vācijas ražotāja kapsulas ir afrodiziaks, kas rosina vēlmi mīlēties, kā arī paaugstina jūsu “draudziņa” vitalitāti, sniedz enerģiju, padara jūsu erekciju stingrāka un ilgstošāku.

Doc Hammer 24 gab. uztura bagātinātājs vīriešiem – tā sastāvā ir augu ekstrakti: Maca, Angelica Sinensis, Schizandra, Taurine, L Arginine un kofeīns. Šis kokteilis noteikti atjaunos jūsu vīrišķību!

Iedarbība izpaužas pēc 30-40 minūtēm un ilgst vairāk nekā 24 stundas. Ieteicamā deva: 1–2 “Doc Hammer” kapsulas, uzdzerot pilnu glāzi ūdens. Lietojiet 40–60 minūtes pirms dzimumakta. Iepakojumā ir 24 kapsulas.

Īpašības

ZīmolsWP4 UG Frankfurt. Germany
SastāvsAvena Sativa (auzas), Maca, selerijas, Astragalus, Lycii, Angelica sinensis, Schizandra, kolas rieksti, dzeltenumi, lakrica, kofeīns, L-arginīns, Taurīns, D, E, A, C, B vitamīni
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs