CoolMann Testo Boost for men

Recommendations: 8
28.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Ja vēlaties vēl vairāk uzlabot savu seksuālo spēju, “coolMann”  un “TestoBoost” tabletes ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Visas sastāvdaļas ir īpaši izvēlētas un lieliski līdzsvarotas, lai uzturētu seksuālo funkciju un uzlabotu vīriešu kopējo pašsajūtu. Aktīvā sastāvdaļa Tribulus Terrestris veicina vīrišķā hormona testosterona izstrādi vīriešu asinīs. Tāpēc uzlabojas jūsu seksuālā izturība, turklāt uzlabojas dzimumorgānu funkcija, jūtaties enerģiskāks un tik ātri nenogurstat. Testosterona līmenis ir svarīgs, jo uzlabo jūsu asinsriti un nodrošina, lai jūsu dzimumloceklis būtu pietiekami apgādāts ar asinīm. Sastāvā esošais kalcijs pozitīvi iedarbojas jūsu muskuļu funkcijām un vielmaiņu. Šis uztura bagātinātājs vīriešiem CoolMann Testo Boost pozitīvi ietekmē arī vīriešu prostatu, jo tā sastāvā ir  zāģzobainās sabalpalmas (Saw Palmetto) palmu ekstrakts. Šīs palmas augļu ekstrakts tiek lietots prostatas hiperplāzijas simptomu ārstēšanai. Mūsu valstī šis medikaments ir labi pazīstams un tiek pārdots ar nosaukumu Prostamol Uno.

CoolMann Testoboost uztura bagātinātāja vīriešiem sastāvā esošās sastāvdaļas palielina jūsu dzimumtieksmi (libido) un seksuālo izturību. Šī vitamīna vīriešiem divās tabletēs ir:

Ieteicamā dienas norma:

Reizi dienā norijiet 2 tabletes, uzdzerot daudz ūdens. Nelietojiet vairāk par 2 tabletēm 24 stundu laikā. Nepārsniedziet norādīto diennakts normu.

Sastāvdaļas 2 tabletēs: 400 mg Siberian ginseng (Eleutherococcus senticosus); 210 mg Calcium (Calcium carbonate) (26% RDA*); bulking agent: E460; 200 mg L-arginine; 150 mg Muira puama (ptychopetalum olacoides); anticaking agent: E570; 100 mg Saw Palmetto (Serenoa repens); 100 mg Tribulus terrestris, bulking agent:E466; coating agents: Hydroxypropylmethylcellulose

Īpašības

ZīmolsCobeco Pharma Manufacturing BV. The Netherlands
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs