Andropharma Penis

Recommendations: 9
24.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Andropharma Penis vitamīni vīriešiem augu izcelsmes un uzturvielu kapsulas, kas pastiprina erekciju un veicina dzimumtieksmi. Novecošanās procesa dēļ daudziem cilvēkiem nākas saskarties ar libido zudumu. Lai paaugstinātu testosterona līmeni, “Andropharma” ir izstrādājusi pretnovecošanas formulu, kuras sastāvā ir tribulis (Tribulus terrestris). Tas pastiprina dzimumtieksmi, jo testosterona līmenis vīriešu asinīs ir galvenais dzinulis, kas uztur dzimumorgānu optimālu funkciju. Minēto iemeslu dēļ uzņēmuma “Andropharma” speciālisti ir izstrādājuši “Andropharma Penis” trešās paaudzes pilulu, kas veicina vīriešu libido, ilgāku un stingrāku erekciju ar augstākām seksuālajām spējām un stimulē testosterona izstrādi. Ja sajūtat, ka jums trūkst enerģijas, ir zudusi vēlme mīlēties un ir slikts noskaņojums, šīs kapsulas atrisinās minētās problēmas.

Andropharma Penis sastāvs:

Tribulis (Tribulus terrestris) ir augs, kas jau izsenis ir pazīstams ar savu afrodiziaka iedarbību. Gadu simtiem ilgi tas gan Eiropas, gan Āzijas tradicionālajā medicīnā ir lietots kā seksuālās enerģijas un kaisles stimulators, kā arī muskuļu stiprinātājs. Daudzi pētījumi liecina, ka tas stimulē testosterona izstrādi, kas nepieciešama vīriešu dzimumattīstību (dzimumorgānu veidošanos) un seksualitāti (dzimumtieksmes papalielināšanai un spermas izstrādei).

Ginka (Ginkgo biloba) ir lietots vairāk nekā 5000 gadu, kad šīs īpašības atklāja ķīnieši. Pēdējo trīsdesmit gadu laikā daudzi pētījumi ir pierādījuši, ka ginks aizsargā un uzlabo daudzas ar asinsvadu sistēmu saistītas problēmas. Ginkgo biloba uzlabo dzimumorgānu asinsriti, tāpēc uzlabojas erekcijas kvalitāte un erekcijas jauda, un tas palīdz erekcijas problēmu  risināšanai. Saskaņā ar nesen veiktā pētījuma datiem, 78 % vīriešu, kuriem ir impotences problēmas, pēc ārstēšanas ar Ginkgo biloba situācija ievērojami uzlabojās, turklāt bez jebkādas blakusiedarbības.

Cinks ir svarīgs cilvēka ķermeņa elements un ir būtiski svarīgs daudzu šūnu augšanai un atjaunošanai, kā arī vielmaiņas  procesos, jo uzkrāj olbaltumvielas, DNR un citus savienojumus un iedarbojas kā koferments. Viss minētais paātrina dzīšanu un pozitīvi ietekmē imūnsistēmu. Tas ir ļoti svarīgi arī prostatas normālai darbībai un spermas izstrādei, kā arī ir nepieciešams testosterona hormona izstrādāšanai un transformācijai.

Lietošana:

1 kapsula dienā. Iepakojumā 1 mēneša kurss – 30 kapsulu.

Īpašības

ZīmolsAndromedical S.L. Madrid Spain
SastāvsTribulus terrestris; Ginkgo biloba; Zinc
Ražotājs