Viamax Delay 60 capsules

Recommendations: 28
39.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Viamax Delay 60 capsules – uztura bagātinātājs vīriešiem, kuriem ir problēmas ar priekšlaicīgu ejakulācija. Iedarbība jūtama jau pēc 5-7 dienu lietošanas. Palīdz kontrolēt spermas izšļākšanos un padarīt dzimumaktu ilgāku. Daudzi vīrieši saskaras ar pārāk ātru spermas izšļākšanos, ka savukārt ir par iemeslu nepatīkamām situācijām seksuālajā dzīvē. Lietojot uztura bagātinātāju Viamax Delay Caps, jūs aizmirsīsiet “ātro” seksu un atgūsiet pašpārliecību, kas ir bezgala svarīgi ikvienam vīrietim.

Sastāvā ir lieliski sabalansēts maisījums, kurā esošā vielas intīmo attiecību laikā bloķē spermas izšļākšanos. Tādējādi jūsu intīmās attiecības varēs turpinātie ilgāk nekā parasti. Regulāri lietojot šo uztura bagātinātāju vīriešiem, jūsu organismā uzkrājas tajā esošās vielas, tāpēc arī rezultāti aizvien uzlabojas. Atbrīvojieties no priekšlaicīgas ejakulācijas problēmām, lietojot Viamax Delay kapsulas.

Iepakojumā ir 60 kapsulu, kuras jālieto dienas gaitā – pa divām kapsulām reizi dienā.

Īpašības

ZīmolsViamax. Sweeden
SastāvsUnder Leaf Pearl 400 mg, Common Curculigo Rhizome 200 mg, Desertliving Cistanche 100 mg, Chinese Rubber Tree 100 mg. Other ingredients: E171, Rice Flour, Silicon Dioxide, Bovine Gelatin, Glycerin.
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs