ViaGel for Man

Recommendations: 0
17.99 ar nodokli

Vairāk informācijas

Viagel For Man - dzimumlocekli, palielina jutīgumu un palīdz uzlabot sniegumu. Pēc Viagel veiksmes sieviešu vidū (īpaši sievietēm izveidotais produkts sagaidīja lielu veiksmi), Viagel vīriešiem arī ir uzsācis savu veiksmes gājienu un kļūst populātāks, starp līdzīga veida precēm Amerikas Savienotajās Valstīs.

Īpašās sastāvdaļas sniedz sensacionālas sajūtas (vairāki vīrieši to ir nosaukuši kā kutināšanu) un sniedz milzīgu baudu. Izmēģinot pirmo reizi, sapratīsiet, ka arī turpmāk vēlēsieties izmantot šo gēlu.

Daži Viagel For Men komponenti tiek izmantoti pārtikas un farmācijas nozarēs. Tomēr šī gēla ražotāji pirmie piemēroja tos ārējai lietošanai, vēloties palielinār seksuālo baudu.

Stimulē erekciju

Viagel For Men stimulē erekciju. Anestētiskā iedarbība ļauj vīriešiem vieglāk sasniegt erekciju un tā ir daudz spēcīgāka. Šis gēls palielina arī seksuālo tieksmi.

100% drošs izmantošanā ar lateksa prezervatīviem.

Viagel For Men ir piemērots jebkura vecuma vīriešiem. Savukārt tiem, kas nemēdz lietot tabletes, šis produkts – ideāls variants.

Viagel For Men ir "partner friendly" – partneru ražotajiem produktiem draudzīgs produkts, citiem vārdiem sakot, vairākums šāda veida produktu ir 100% PIEMĒROTAS izmantošanai ar lateksa prezervatīviem.

Izmantošana:

Nelielu daudzumu gēla ar pirkstiem iemadējiet dzimumloceklī.

Īpašības

SertifikātiCE
Tilpums30 ml
BāzeŪdens
Derīguma termiņš1-2 gadi
Ražotājs