Lubrikanti – ne tikai lielākam priekam, bet arī veselībai.

Lubrikanti – ne tikai lielākam priekam, bet arī veselībai.

Lubrikanti – ne tikai lielākam priekam, bet arī veselībai.

Lai gan mīts, ka lubrikants ir nepieciešamas tikai tad, ja partnerim ir problēmas ar uzbudināšanos -  pakāpeniski izzūd, bet daudzi joprojām ir samērā bailīgi, pērkot lubrikantus. Svarīgākais ir saprast, ka lubrikanti - lielisks līdzeklis tiem, kas vēlas justies patīkamāk un varbūt pat labāk pazīt savu ķermeni. Tie ir ieteicami ne tikai sievietēm, kuras nav spējīgas pareizi samitrināt, bet arī pāriem, kuri vēlas izbaudīt vairāk izjūtu bez īpašām rotaļlietām. Jā, lubrikanti to var, tāpēc varbūt ir pienācis laiks izmēģināt un dažādot gultas spēles?

Lubrikantu  izvēle

Tā kā lubrikanti ir ļoti daudzveidīgi - vispirms ir lietderīgi iepazīties ar to piedāvājumiem, lai būtu vieglāk veikt izvēli. Tirgū ir pieejami šādi lubrikanti:

  • Uz ūdens bāzes izstrādāti lubrikanti. Dabiski izstrādāti lubrikanti, kas ideāli der gan grūtniecēm, gan menopauzes sievietēm. Tiem nav nekādas blakusparādības, ideāli piemēroti lietošanai ar prezervatīviem.
  • Uz silikona bāzes izstrādāti lubrikanti. Ideāli piemēroti tad, kad dzimumakts notiek ūdenī, tas uzlabo slīdēšanu, sniedz vairāk sajūtu, uzlabo samazinājušos maksts pH.
  • Uz eļļas bāzes izstrādāti lubrikanti. Visbiežāk ieteicami masāžai, palīdz mīkstināt ādu, dot lielāku baudu un arī palīdz vieglāk atslābināties.

Sāpes dzimumakta laikā var rasties ļoti dažādu iemeslu dēļ. Vissvarīgākais ir tas, ka šis nepatīkamais kairinājuma risinājums ir ļoti vienkāršs un to var iegādāties tajā pašā tirdzniecības vietā kā prezervatīvus.

Kāpēc lubrikants kļūst nepieciešams?

Lubrikanta nepieciešamība var rasties vairāku iemeslu dēļ. Vienai sievietei var būt veselības problēmas, bet citas tostarp grūti uzbudinās un tas ir  – dabiski. Tātad, lubrikanta izmantošana noteikti nav apkaunojosa parādība. Gluži pretēji. Ja vienkāršs līdzeklis var palīdzēt samazināt nepatīkamu kairinājumu – to izmantot ir nepieciešams.

• Lubrikanti var būt nepieciešami grūtniecības vai zīdīšanas laikā, jo hormoni izmaina mitruma līdzsvaru.

• Dažos gadījumos šie līdzekļi ir nepieciešami  lietojot kontracepcijas tabletes. Tāpēc prezervatīvi ir vairāk  ieteicami, jo tiem nav nekādu blakusparādību.

• Dažu zāļu lietošanas laikā var samazināties arī mitrums. Piemēram, no ļoti intensīvām antialerģiskām zālēm vai antidepresantiem.

• Sakarā ar stresu vai satraukumu - samazināts mitrums ir biežs rezultāts.

Un daudz citu iemeslu, kurus var ātri atrisināt, izmantojot lubrikantus. Precīzāk -  tiek novērsts kaitīgais rezultāts. Tomēr  ir jāmeklē iemesli, kas izraisa zemu mitrumu.

Kā palielināt uzbudinājumu?

Tiek uzskatīts, ka tikai vīriešiem ir erekcijas problēmas, patiešām tas tā nav, jo sievietēm arī var būt grūti uzbudināties. Protams, mazs uzbudinājums vai tā neesamība šajā gadījumā netraucēs veikt dzimumaktu, bet sieviete parasti izjūt diskomfortu sausuma dēļ, dažos gadījumos pat sāpes.

Ļoti bieži zema uzbudinājuma problēma ir stress, slikts uzturs, zema fiziskā aktivitāte un visi citi līdzīgi cēloņi, kas moka daudzas sievietes. Mēģinot atrast sarežģītus iemeslus – tie ir pavisam blakus. Jums vienkārši ir jāizpēta sava ikdiena. Pirmām kārtām, kopā ar mazu uzbudinājumu rodas arī citas problēmas, piemēram, svara maiņa, vāji nagi, mati un tamlīdzīgi. Tādējādi, uzlabojot dzīves kvalitāti - šīs blakusparādības arī izzudīs.

Tajā pašā laikā pēc dzemdībām, menopauzes laikā - daudzas sievietes sūdzas par pārāk  sausu  maksti. Šādā gadījumā  vajadzētu ne tikai izmantot lubrikantu, bet arī konsultēties ar ārstu, kas var parakstīt hormonālas zāles, lai palīdzētu organismam atgriezties normālā ritmā.

Lubrikanti - lielisks palīgs, kas var palīdzēt sniegt lielāku baudu!